O nás

Jsme tradiční prodejce elektroniky, který již více jak 20 let působí na trhu. Během této doby jsme si ve Zlínském kraji vybudovali stabilní pozici a nyní naše kroky vedou k otevření internetového obchodu www.elektrolosak.cz, který Vám umožní jednoduchý nákup přes internet s možností vyzvednutí na naší zlínské pobočce na ulici Třída Tomáše Bati.

V naší nabídce naleznete bílé elektro, které je zastoupeno chladničkami, mrazničkami, vestavnými spotřebiči a i drobnými domácími spotřebiči, které nabízíme za nejvýhodnější ceny v České republice.

Provádíme kompletní pozáruční servis na chladničky a mrazničky. Našim zákazníkům vždy poradíme při řešení problému s jakýmkoliv výrobkem nebo při zajištění opravy ať záruční nebo pozáruční. Zároveň na některé značky zajišťujeme náhradní díly.

Mezi naše hlavní přednosti patří:

  • 25 let tradice
  • zkušenosti v oboru
  • osobní konzultace a rady
  • doprava po Zlíně ZDARMA

Společně s nabídkou elektra se dále zabýváme výrobou a prodejem kuchyní, které jsou s elektronikou velmi úzce spjaty a dokážeme Vám zajistit plný servis od výroby nábytku a doplňků, tak samozřejmě kompletní vybavení Vaší nové kuchyně. Pokud máte zájem se informovat o možnosti výroby kuchyně, nechte se inspirovat na našem webu www.kuchynělošák.cz.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu naší vzorkové prodejny ve Zlíně či nákupu přes náš nový eshop :)

Příjemný nákup přeje majitel,
Miroslav Lošák